Nasza załoga

Jesteśmy domem produkcyjnym z siedzibą w Krakowie. Zajmujemy się kompleksową produkcją filmu i fotografii – od idei po realizację. Zatrudniamy profesjonalistów w swoich dziedzinach i pomożemy dobrać odpowiednich ludzi zarówno do małych jak i większych zleceń.
Poznaj naszą stałą załogę!
Mateusz Świder | Producent, autor zdjęć, montażysta

Mateusz jest niepoprawnym gadżeciarzem: zamawianie sprzętu do firmy to długi proces, decyzje marynują się, muszą być przemyślane. Chce by ekipa miała wygodną pracę i co chwile kupuje nowe kabelki i śrubki. Wie gdzie i do kogo zadzwonić, gdy potrzebujesz określonej kamery lub masz wyjątkowe wymagania.

Maciek Jurgielewicz | Montażysta

Maciek jest absolwentem filmoznawstwa, a także montażu w szkole filmowej, co daje mu wiedzę i praktykę do budowania historii na różne sposoby. Pracował przy filmach, reklamach i klipach promocyjnych. Jest naszym królem czystych timeline'ów.

Adam Gontarz | Oświetlacz

Adam jest naszym shaper'em światła. Zbuduje scenę od nowa, zmieni jej charakter, czasami doda mocy oknom. Zna się z lampami nie od dziś i dobierze odpowiednie oświetlenie w zależności od potrzeb, czy to tungsten, HMI czy LED.

Paweł Zakrzewski | Operator kamery, operator steadicama, operator UAVO-VLOS

Paweł od bardzo dawna jest fanem płynnych ruchów kamery, stąd jego fascynacja steadicamami i dronami. Tracking shoty, push-iny, dollies – pewna ręka to jego specjalność. W lecie surfer, w zimie snowboarder. Posiada licencję UAVO-VLOS i nie zawaha się jej użyć.

Mateusz Luzar | Fotograf i reżyser reklamowy

Mateusz od lat jest fotografem reklamowym, który pracował już z takimi markami jak Tiger, Duka, PKP czy Tymbark. Cały czas się rozwija – jest wykładowcą w Akademii Fotografii, wyreżyserował już kilka reklam, a to na pewno nie koniec.

Damian Trojan | Operator, AC

Damian jest młodym i utalentowanym operatorem, który doświadczenie zbierał już na dużych planach filmowych. Jako asystent kamery kreuje takie patenty, że nie ma obaw, by coś się ze sobą nie skleiło.

Konrad Zięcina | Kolorysta

Konrad to kolorysta z krwi i kości z pełnym zapleczem sprzętowym i wiedzą. Wyrówna ekspozycję, dobierze odpowiedni kolor i doda klimatu wszystkim ujęciom. Nieważne, czy dostanie pliki z małego bezlusterkowca czy z Arri Alexy.

Kasia Legendź | Głowa działu projektowania, art director, producentka

Miłośniczka self-publishingu i audiobooków. Zaprojektuje i wyprodukuje co trzeba. Myśli holistycznie, dzięki czemu jest w stanie zapobiec pożarom zanim trzeba będzie je gasić. Dzięki jej wrażliwości widzimy aspekty, które mogłyby nam umknąć, gdy zajmujemy się technikaliami.

Grzegorz Olszewski | Fotograf kulinarny

Grzesiek podobną miłością co siłownię darzy jedzenie i fotografię. Swoją pasją zaraża także w Akademii Fotografii, gdzie uczy m.in. oświetlenia. Jeśli tworzysz wysublimowane kompozycje smakowe, pozwól by Grzesiek oddał to w formie wizualnej.

Nikita John Creagh | Operator gimbala, AC

Nikita jest młodym operatorem uczącym się podyplomowo w szkole filmowej, tworzy też muzykę. Bardzo dobrze czuje się z gimbalem, a jego wrażliwość muzyczna przekłada się także na warstwę wizualną.

Zatrudnij nas!

Nasze Jedi Skills

100
Produkcja Wideo
100
Fotografia
100
Projektowanie
63
Wszystko Inne
Zajmujemy się filmem reklamowym, promocyjnym, teledyskiem oraz BTS. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Współpracujemy z fotografami reklamowymi, retuszerami, kolorystami i innymi profesjonalistami w swoich dziedzinach. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!

Zaufali nam

Najlepsi z najlepszych